Home / ProgramlaR / Antivirüs Yazılımları / Avira AntiVir Personal Free Antivirus

Avira AntiVir Personal Free Antivirus

Yeni Versiyonunda Arayüzünde Önemli Değişiklikler Yapmayan Avira Ücretsiz Antivirüs Yazılımı Antivir Personal – Free Antivirus’de Tarama Hızında Ve Koruma Kapasitesindeki Gelişmelere Önem Vermeyi Tercih Etmiş. Tarama Seçeneklerindeki Geliştirmeler Yeni Sürümün İlk Göze Çarpan Özelliklerinden. Tarama Süresini Kısaltmak İçin Kişiselleştirme Özelliklerinden Yararlanabilirsiniz. Dünyadaki Milyonlarca Kullanıcının Tercihi Olan Avira Ücretli Antivirüs Yazılımlarıyla Rekabet Ettiği Ücretsiz Sürümüyle Sizin Bilgisayarınızı Da Güvende Tutabilir.

Avira Antivir Personal – Free Antivirus Virüslere, Truva Atlarına, Kimlik Hırsızlarına, Solucanlara, Dialer, Rootkitlere Karşı Sağladığı Koruma İle Bilgisayarınızda Kullanabileceğiniz Kapsamlı Bir Antivirüs Yazılımıdır. Kişiselleştirilebilir Özellikleriyle Dikkat Çekici Yazılım Hem Çevrimiçi Hem De Çevrimdışı Uygulamalar Sırasında Bilgisayarınızın Güvenliği İçin En Doğru Seçimlerden Biri. Bu Ücretsiz Program İle Bilgisayarınızı Korumak İçin Yüksek Ücretler Ödemenize Gerek Kalmayacak. Hiçbir Ücret Ödemeden Avira Teknolojisine Bilgisayarınızda Sahip Olabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Virüslere, trojanlara ve solucanlara karşı koruma sağlar. (Anti-Virus)
  • Reklam ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. (Anti-Adware & Anti-Spyware)
  • Güvenlik yazılımlarınızı pasif durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (Anti-Rootkit)
  • Tek tıklamayla tüm virüsleri temizleme
  • Netbooklar için az pil harcayan özel kullanım (YENİ !)
  • Kişisel bilgisayarınıza zarar veren yazılımlara karşı korumakla kalmaz hataları onarır. (YENİ !)
  • Sadece 5 tıklamayla ekspress kurulum. (YENİ !)

http://www.avira.com/en/free-download-avira-antivir-personal

About admin

Check Also

Gümrük muafiyeti azaltıldı…

Yurtdışından yapılan alışverişlerde bildiğiniz gibi belli bir limitte gümrük muafiyeti uygulanıyordu. Önceden 75 euro olan bu limit geçtiğimiz …

Bir cevap yazın