Home / Genel Haberler / İNTERNET / BiTaksi sürücüleri ve müşterileri için harika yenilik!

BiTaksi sürücüleri ve müşterileri için harika yenilik!

Son zamanların en popüler dijital ödeme sistemlerinden biri olan PaparaBiTaksi ile anlaşmaya gitti. Bundan böyle BiTaksi sürücüleri ödemelerini Papara aracılığıyla alabilecekler.

 Yolcu arayan taksicilerle taksi arayan yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi, yapılan işbirliği kapsamında Papara’nın toplu ödeme servisiyle sürücülerinin hak edişlerini kolayca dağıtabilecek. BiTaksi sistemine kayıtlı 12.000 aktif sürücü, BiTaksi Papara Card sayesinde Türkiye’deki tüm ATM’lerden para çekebilmenin rahatlığını yaşayacak.

BiTaksi sürücüleri ve müşterileri için Papara dönemi

BiTaksi Papara Card sayesinde taksi sürücüleri yakıt harcamalarında da tasarruf yapabilecek. Kurulduğu günden bu yana 15 milyon yolculuk gerçekleştiren BiTaksi uygulamasına kayıtlı sürücüler, Papara iş ortaklığıyla Petrol Ofisi’nden yapılan yakıt alımlarında yüzde 5 indirimden faydalanabilecek.

Üstelik anlaşma sadece sürücü kısmını değil, aynı zamanda müşterileri de kapsıyor. BiTaksi Papara Card sahibi sürücülerin yanı sıra BiTaksi kullanıcıları da kartlı çağrılarda Papara Card’larını sisteme kaydederek kolayca ödeme yapabilecek.

:: BiTaksi uygulamasını kullanıyor musunuz?

About admin

Check Also

Milli E-Posta 2018’de Geliyor, Kullanımı Zorunlu!

Milli elektronik posta Kısa bir süre önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, milli e-postaservisinin kullanımına ve …

Bir cevap yazın