Home / Genel Haberler / Ces 2013’ün Bombalarından Biri de Huawei Ascend W1

Ces 2013’ün Bombalarından Biri de Huawei Ascend W1

Huawei, Windows Phone 8’li akıllı telefonlarının ilkini CES 2013’te tanıtılabilir. Ascend W1 isimli cihaza dair önemli bilgiler yazımızın devamında.

Akıllı telefon pazarındaki rekabet tüm hızıyla devam ederken şimdi işin içine bir de Windows Phone 8’li mobil cihazlar dahil oldu. Önemli üreticilerin Microsoft destekli akıllı telefonları bir bir duyurması, 2013 yılının çok daha sert bir savaşa neden olacağının da göstergesi aslında.

HTC ve Nokia’nın Windows Phone 8’li akıllı telefonları ile ülkemizde de gündemi meşgul ettiği bu günlerde Çin’li Huawei de yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. İki aydan daha kısa bir süre kalan CES 2013’te Huawei’nin Ascend W1 modelini tanıtacağı iddia edildi.

Daha önce de hakkında bir takım bilgiler sızdırılan bu cihazın özellikleri arasında 4inçlik WVGA ekran, 5MP arka ve 720p ön kamera, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili hafıza ve bellek kartı yuvası yer alıyor. Sim kilitsiz olarak 310 Dolar fiyat etiketine sahip olacağı söylenen cihaz, hem özellikleri hem de fiyatı ile giriş seviyesinde bir ürün imajı çiziyor. Bu nedenle W1 modelinin yanı sıra Huawei’nin çok daha güçlü en az bir modeli daha fuar kapsamında tanıtmasını bekliyoruz.

About admin

Check Also

BiTaksi sürücüleri ve müşterileri için harika yenilik!

Son zamanların en popüler dijital ödeme sistemlerinden biri olan Papara, BiTaksi ile anlaşmaya gitti. Bundan böyle BiTaksi sürücüleri ödemelerini Papara aracılığıyla alabilecekler. …

Bir cevap yazın