Home / Genel Haberler / ilginç Tasarımlar,Yeni icatlar

ilginç Tasarımlar,Yeni icatlar


Bebek Yastığı

Bebeklerin en rahat oldukları yer anne kucağı olduğunu bilen tasarımcılar yumuşak el şekline getirilmiş yastıkları tasarlayarak bebeğinizi ve anne-babaları rahat ettiriyor. Bbebeğiniz mışıl mışıl uyurken sizde kendinize vakit ayırıyorsunuz.

 

 

 

 

Tuvalet Oturağı Kaldırıcı
Özelliklede umumi tuvaletler için tasarlanan hatta devrim niteliğinde bir buluş 🙂 Tuvalete girdiğinizde tuvalet kapağını elle kaldırmak yerine pedala pasıyorsunuz ve kapak otomatik olarak kalkıyor. Böylece ne size ne de tuvaleti sizden sonra kullanacaklar için sorun kalmıyor.

 

 

 

Lazerli Makas
Uzun bir şerit halinde kağıt yada mukavva kesmek istediğinizde bir yerden sonra paralelliği yitirip çizgiden kaydığız mutlaka olmuştur. Tasarımcılar bunun da bir çaresini buldular. Makasın üzerine yerleştirdikleri lazer sayesinde her zaman çizgiden gidip kesme işlemini başarıyla tamamlıyorsunuz.

 

 

 

 

Gün Saati
Bugün hangi gün? Yoğun ve kafanızın dağınık olduğu zamanlarda bu soruyu mutlaka birine sormuşsunuzdur. Tasarımcılar da bunu farketmiş olacak ki gün saati geliştirmişler. Biraz esprili de olsa işlevsellik ve şekil yönünden ilginç tasarımlar listesine girmeye hak kazanmış görünüyor.

 

 

 

 


Olay Yeri Plaj Havlusu
İşte tasarımların en ilginci. Sıcak bir yaz gününde denize girmek için plajda yerini alıyorsunuz. Havlunuzu çıkarıp serdiğinizde sanırız en çok siz dikkati çekeceksiniz. Teşirle çizilmiş olay yeri görünümüne sahip bu plaj havlusu oldukça dikkate değer bir tasarım.


About admin

Check Also

Gümrük muafiyeti azaltıldı…

Yurtdışından yapılan alışverişlerde bildiğiniz gibi belli bir limitte gümrük muafiyeti uygulanıyordu. Önceden 75 euro olan bu limit geçtiğimiz …

Bir cevap yazın