Instagram çöktü mü sorusu 22 Eylül tarihinde gündeme geldi. “downdetector.com” adlı internet sitesinden alınan bilgiye göre, popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da saat 19.00 itibarıyla duraklatma hatası yaşanıyor. Instagram durduruldu hatası ile uygulamaya giriş sağlanamazken, problemi dile getiren kullanıcılar da Twitter üzerinden, “Instagram durduruldu ne demek? Instagram ne zamana düzelecek? sorularına yanıt arıyor. Uygulamadaki erişim sorununun Amerika serverlarından kaynaklandığı ön görülüyor. İşte, Instagram sorunu ile ilgili ayrıntılar.

Instagram durduruldu hatası ile yeniden sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahip Sosyal Medya platformu Instagram’da duraklatılma ve erişim sorunu yaşanıyor. Edinilen son dakika bilgisine göre, kullanıcılar mobil uygulamalardan Instagram’a erişim sağlayamıyor. Konu ile ilgili ise henüz bir açıklama gelmedi.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Sosyal medya platformu Instagram’da yaşanan sorunun kaynağı hakkında bir açıklama gelmedi. Downdetector’e göre uygulamada duraklatıldı hatası yaşanıyor. Dünyanın birçok noktasındaki kullanıcılar, Instagram’daki bağlantı sorunu yaşadığını sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaştı.

Türkiye’de de bazı noktalarda saat 19.00’dan beri erişim sorunu devam ediyor. Kullanıcılar uygulamayı açtıkları sırada Instagram Durduruldu uyarısı alıyor.
Öte yandan yaşanan bağlantı sorunu nedeniyle Instagram’dan bir açıklama henüz gelmedi.

Bağlantı sorununun nedenine yönelik açıklama geldiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

 

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, neden donuyor Instagram durduruldu hatası ne zaman düzelecek 22 Eylül 2022 Instagram erişim sorunu ile yeniden gündemde...

 

Instagram Durduruldu Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram durduruldu sorunu çözümü için birden çok çözüm yolu bulunuyor. Bu kapsamda Instagram durduruldu sorunu için çözüm olacak önerileri ve adımları takip ederek sunulan bu önerilerden bir ya da birkaçını deneyerek karşı karşıya olduğunuz sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz. Instagram durduruldu hatası birden çok çözümü olan bir işlemdir. Bu kapsamda başvurulabilecek çözümlerden bazıları şunlar olmaktadır:

– Ön belleği temizlemek

– Telefondaki Uygulamaları Güncel Tutmak

– GPU’yu kapatmak

– Uygulama tercilerini sıfırlamak

– İnstagram Uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!