KPSS Öğretmenlik ÖABT Branş Standart Sapma Puanları ve Ortalama Değerleri ve 2015 KPSS Sınav sonuçları ve branş sıralaması ile ilgili detaylar haberimizde.

 

 KPSS 2015 sonuçları 28 Temmuz’da açıklandı. ÖSYM tarafından 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik / ÖABT Sonuçların açıklanmasının ardından adayların en çok merak ettikleri konular arasında KPSS branş sıralaması ya da KPSS alan sıralaması ne zaman yapılacak, KPSS Branş Sıralaması Öğretmenlik ÖABT Branş Standart Sapma Puanları ve Ortalama Değerleri oldu. Adaylar sonuçların açıklanmasından sonra 2015 KPSS Sonuçlarına ÖSYM’nin sonuc.osym.gov.tr  internet adresinden ulaşılabilmektedir. Sonuçların açıklanması ile birlikte puanlarını öğrenen ve atama bekleyen öğretmenler KPSS puanlarına göre ÖSYM ve MEB’de kaçıncı sırada oldukların da öğrenebilecekler. KPSS adaylarının tercih yapmalarında yardımcı olacak 2015 KPSS Branş Sıralaması 2015 KPSS ÖABT ve A Grubu sıralaması ve KPSS branş sırlaması nasıl öğrenilir gibi bilgileri haberimizin detayında bulabilirsiniz.kpss branş sıralaması öğretmenlik nasıl öğrenilir2015 KPSS sonuçlarının açıklanmasından sonra adaylar branş sıralaması ve alan sıralaması ne zaman yapılacak sorularını merak ettiler. Teknolojik gelişmeler sonrasında adaylar artık KPSS branş sıralamalarını ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden öğrenebilmekledirler.
2015 KPSS BRANŞ SIRALAMASI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

KPSS 2015 VE ÖABT SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2015 KPSS SONUÇLARI SONRASI GÜNCEL BRANŞ SIRALAMASI ÖĞRENME

Adaylar, https://ais.osym.gov.tr/Profil/KimlikBilgilerim adresinden TC Kimlik numaraları ve şifrelerini girdikten sonra sırasıyla, – Sınav başvurularım- 2015 KPSS – Üst taraftan “Branş Bazında Sıralama” sekmelerine tıklayarak ilgili bilgilere ulaşabilirler.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!