Pokemon GO’da hile yapmak istiyorsanız ve iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise rehberimizde anlatacağımız yöntem ile jailbreak gerektirmeksizin hileli Pokemon GO yükleyebilirsiniz!

Hileli Pokemon GO Yükleme Rehberi

Pokemon GO, son dönemin popüler oyunları arasında üst sıraları kolay kolay elden bırakmayacak bir mobil oyun olmayı başardı. Ülkemizde de büyük ses getiren Pokemon GO, hackerların da hedefinde!

Pokemon Go v0.29.2 FULL APK İNDİR – 58MB

Oyunda ışınlanma, ekranınızda beliren tuşlar ile daha hızlı ilerleme gibi ek özellikler sunan düzenlenmiş oyun dosyaları artık iOS için de mevcut.

Üstelik oyunun hileli versiyonunu kurmak için cihazınızda jailbreakolmasına veya bilgisayar bağlantısına gerek yok.

16-07/18/tutuapp.png

Android dünyasındaki virüslü Pokemon GO APK dosyalarından sonra kuşkuyla yaklaşılsa da hileli versiyonda, iOS cihazları etkileyecek bir problem yok.

Oyunu kurmak ise oldukça basit. Aşağıda linkini vereceğimiz bağlantıyaSafari‘yi kullanarak girin.

:: iOS için hileli Pokemon GO versiyonunu indirmek için tıklayın.

Girdikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan yeşil butona basın. Birkaç saniye sonra gelen yükleme iznini onaylayarak bekleyin.

İnternet hızınıza bağlı olarak ortalama 1-2 dakika kadar süren yükleme işleminin ardından cihazınızın ana ekranında tavşan logolu bir uygulama belirecektir.

Bu işlemin ardından uygulamayı açmadan önce yetkilendirmemiz gerekiyor.Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Aygıt Yönetimi yolunu izleyerek uygulamaya güven butonuna basın.

Ardından programı açın listede gözüken ilk Pokemon GO simgesine tıklayın. Sayfanın yüklenmesi tamamlandıktan sonra aşağıda sol tarafta bulunan yeşil simgeye tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.

Gelen yükleme iznini onaylayın ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından yetkilendirme işlemini tekrar yapın ve oyunu açın.

16-07/18/adsiz.png

Oyunu açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve hileli oyununuzun keyfini çıkartın!

Eğer ekranda yönlendirme oklarını göremediyseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Buna rağmen hala problem yaşıyorsanız, ilk yüklediğimiz uygulamadan ikinci sıradaki Pokemon GO‘yu yükleyin.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!