HTC, Verizon için hazırladığı Droid DNA modelinin küresel ölçekte satışa sunulacak bir versiyonunu hazırlıyor. Droid Deluxe adlı cihaz hakkında önemli bilgiler bu yazıda:

Son dönemdeki kötü gidişe yeni modeller ile dur demek isteyen HTC, geçtiğimiz günlerde Verizon için özel olarak hazırlanan Droid DNA modeli ile gündeme gelmişti. Bu cihazın küresel ölçekte pazara sunulup sunulmayacağına ilişkin dedikodular yoğun olarak konuşulurken HTC Deluxe adlı bir model ortaya çıktı.

Droid DNA modelinin küresel pazarda kullanıcılarla buluşacak hali olacağı iddia edilen cihazın bir takım özellik kısıtlamaları ile vitrinlerde yer alacağı söyleniyor. Verizon versiyonunda olduğu gibi 5inçlik bir Full HD ekrana sahip olan ürünün LTe desteğine de sahip olacağı tahmin ediliyor.

Çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM gibi üst düzey özellikleri ile HTC’nin yeni Android’li amiral gemisi olacak olan Droid Deluxe’un CES 2013 kapsamında tanıtılabileceği de gelen haberler arasında. HTC son olarak Android işletim sistemli olarak One X+ modelini tanıtmıştı.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!