internet para kazanmaBu yazıyı önceden edinmiş olduğum tecrübelerime dayanarak yazıyorum. Öncelikle internet kullanıcısı ve para ihtiyacı olan birisi iseniz bu yazı sizin dikkatinizi çekecektir. Öncelikle belirtmek istiyorum, bu paraları kazanmak için en azından başlangıç seviyesinde HTML bilmeniz gerekiyor. Zaten başlangıç seviyesinde HTML biliyorsanız işler çorap söküğü gibi gelecektir. Bu arada, bahsedeceğim para kazanma yöntemlerinin bazıları haramdır. Bundan dolayı vebâl kabul edilmez. Ha benim öbür dünya kaygım yok diyosanız o da sizi bağlar. Başlangıç olarak bir beyin fırtınası yapalım. Siz kendiniz internet kullanıcısı olarak nelere tıklıyorsunuz. (ilk tahminim aşırı abazasınız ve porno sitelerine bakıyorsunuz). Bu küçük örnektekine göre sitelerinizi şekillendirebilirsiniz. Gelin öncelikle kendini kanıtlamış kolay para kazanma yöntemlerine göz atalım.

  1. 1.Maç yayınlama sitesi
  2. 2.P0rn0 ve Er0t1k hikayeler siteleri
  3. 3.Evden eve nakliyat siteleri
  4. 4.Backlink hizmeti verme
  5. 5.Reklamlara tıklama
  6. 6.Makalecilik
  7. 7.Post kasma

Şimdi gördüğünüz gibi tonla iş var. Bunlardan 1,2,4 ve 5′i anlatacağım çünkü zaten diğerleri yakın şeyler.

Öncelikle sahip olmanız gereken şeyler : 1 Adet Domain (Site adı) ve 1 Adet Sorunsuz çalışacak Host (Sitenizin sunucusu)

O zaman başlayalım.

1. Maç Yayınlama sitesi

Öncelikle, maç yayınlama sitesi dediysem hemen atlamayın lick tv gelicek bize ceza vericek diye. Hiç öyle birşey olmayacak. %100 Garantisini verebilirim bunun size. Neden mi? Çünkü sitemizde maç yayınlamayacağız. E peki ne yapacağız, maç yayınlıyormuş gibi yapacağız.

Gerekenler

1. 1 adet wordpress ya da güncellenme olanağı olan site.

2. Google adsense üyeliği.

3. Ucundan tasarım bilgisi.

Yapılacaklar

1. Maç günleri takip edilecek.

2. Maç günlerinden önce sitenize futbol ile alakalı yazılar ekleyeceksiniz hergün.

3. En önemlisi, bir tane video RESMİ bulup onu sitenizin ortasına koyacaksınız.

4. Resmin ortasına izlemek için reklamlara tıklayın deyip, etrafa reklam koyacaksınız.

5. Maç saatleri geçtikten sonra da kesinlikle acele bir şekilde google reklam kodlarını kaldıracaksınız. Bu şekilde google adsense’den ban yemeyecek ve güzel güzel paralarınızı sayacaksınız.

2. Hikâye Siteleri

Herkes görmüştür, herkes okumuştur ama kimse bilmez, kimse görmez. Nedir bunlar? Miki Mouse diyelim bu yazıda. O siteler evet. Merak etmeyin hepinizin bildiğini biliyorum. Bu sitelerin bir de hikaye kısmı var. En basiti bu tarzdır. Hiçbir şekilde video yükleme ya da bot ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Neden mi? Çünkü olay tamamen sizin hayalgücünüze kalmış vaziyette. Amcanıza neler yaptığınız, dayı oğluna nasıl pompaladığınız, sonrasında 2si birden size nasıl çaktı falan bunlar böyle uzar gider. Ve emin olun, bunları okuyan çok keriz var.

Gerekenler

1. 1 Adet WordPress (Güncellenebilir) site.

2. Geniş hayalgücü

Yapılacaklar

1. Günde en az 1 hikaye yazmak.

2. Deli gibi etiket basmak

Sonuç

Sonuç olarak, PR’niz önemli değil, Alexa’nız düşükse, yani ziyaretçiniz yüksekse, çük büyütme sitelerinden deli gibi reklam almaya başlarsınız.

4. Backlink Hizmeti verme

Bu olay aralarında en temizidir. Yazı yazarak para kazanma konusu burada temiz olarak geçerlidir. Neden diyecek olursanız, bir çamuru yoktur, bir terbiyesizliği yoktur. Burada önemli olan, yazacağınız yazının ana kategorisini belirlemek. Kesinlikle benim gibi herşey üzerinden yazılar yazmayın, PR ve Alexa kazanamazsınız ve benim gibi kalırsınız öyle 🙂

Gerekenler

1. WordPress (güncellenebilir bir site) site.

2. Hangi konu hakkında yazılacak ona karar verilmesi

Yapılacaklar

1. Günlük 2 adet yazı yazmak (konu ile alakalı)

2. Haftalık backlink kasmak

Unutulmaması gerekenler

Burada kesinlikle siteyi açtıktan sonra ertesi ay para kazanmayı beklemeyin. Kesin olarak 12 hafta yani 3 ay yazı yazmalısınız ve düzenli olarak backlink kasmalısınız. Bu para kazanma yöntemi en meşakkatlisidir. Hemen caymayın.

5.Reklamlara Tıklama

Reklamlara tıklama konusu yıllarca tartışıldı, saadet zincirine benzetildi, kavgalar dövüşler derken sonuç olarak kullanılan bir sistem olduğunu herkes kabul etti. Bu sistemin işleyişi çok basit. Bir siteye giriyorsunuz ve yapmanız gereken, sadece reklamlara tıklamak, onlar da site tıklama üzerinden para veriyorlar.

Neobux ya da bux kelimelerini google’da aratırsanız bir kaç reklama tıklama sitesi bulabilirsiniz.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!