Proteus Professional v7.7 Sp2 Full (Güncellendi)

 

Elektronikçiler, Elektronik okuyanların vazgeçilmez programlarından. Sorunsuzdur anlatımı dosyanın içine ekledim okuyarak tam sürüm kullanırsınız. Proteus programı:  İsis  şema çizimi, Ares baskı devre çiziminden oluşur. Yayınladığım tarih itibari ile son sürümüdür, tam sürümdür.

Alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir. Proteus ile yapmış olduğunuz devreyi çalıştırabilir malzeme almaya lehim yapmaya gerek kalmadan her türlü devre dizaynı yapabilirsiniz. Ayrıca baskılı devre çizimini de yapılabiliyor her şey sizin hayal gücünüze bağlı. 

Eksiksiz bir paket olan PROTEUS ile, fikirden prototipe bütün adımları aynı arayüz ile kurgunuzun sürekliliğini bozmaksızın yürütürsünüz: 1º Devre şemasını çizin; 2º Testleri, simulasyonu sanal aygıtlarla tamamlayın; 3º Baskı devreyi hazırlayın.
Bundan sonrası prototipin eldesidir. Aslında, kendinize ve devrenize güveniyorsanız, “prototipe ne gerek, simule etmedik mi?” diyebilirsiniz! (Yine de, prototipten tasarruf etmeyin.

Kurulumu Dikkatlice Okuyun:
1- Programı kurarken internet bağlantısını mutlaka kesin. Aksi halde lisans dosyasını kabul etmeyebilir.
2- Patch dosyasındak iUsers of the former USSR_LICENCE.lxk adındaki  lisans dosyasını masa üstüne alın. Program kurulurken bu lisans dosyasını gösterin.
3- Program kurulduktan sonra LXK Proteus 7.7 SP2.exe çalıştırın.
4- Artık Proteus 7.7 Sp2 programını tam sürüm kullanabilirsiniz.
2.Alternatif

 

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!