Samsung, Smart TV’lerinin içerik kalitesini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Bir Smart TV deneyiminden çok daha fazlasını sunan Samsung, gelişmiş yerel içerikleriyle kullanıcıların hayatını zenginleştiriyor.

2012 yılı boyunca toplamda 5 milyon adede varan uygulama indirme ve 10 milyonu aşkın kullanım rakamına ulaşan Samsung, Smart TV uygulamaları ile dijital içerik konusunda fark yaratmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en geniş arşivli video servisi Samsung Sinema’dan

Samsung, her yaşa ve beğeniye hitap eden uygulamaları ile tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlıyor. Türkiye’nin en geniş arşivli video servisini sunan Samsung Sinema ile kullanıcılar; onlarca hit filmden en popüler dizilere, belgesellerden çizgi filmlere kadar birbirinden çeşitli içeriğe, her yerden ulaşabilmenin tadını çıkarıyor. 

Herkese için eğlence, Samsung Smart TV’de! 

Samsung, yeni nesil Smart TV’leri aracılığıyla benzersiz bir TV deneyimi yaşatmanın yanı sıra, geniş yerli ve yabancı uygulama seçenekleriyle pek çok farklı servisi de kullanıcıların hizmetine sunuyor. Samsung Smart TV kullanıcıları, National Geographic uygulamasıyla yüksek kaliteli belgeselleri izliyor, Maçkolik uygulamasıyla en güncel spor haberlerine ulaşıyor, Vooyaj uygulamasıyla en avantajlı tatil fırsatlarını inceliyor ve iPower uygulamasıyla en hit şarkıları dinliyor.

İçerik servisleriyle kullanıcılarının sınırsız eğlenceye ve en güncel bilgilere ulaşmasını sağlayan Samsung, yerel uygulama geliştirme stratejisi doğrultusunda, Smart TV deneyimini maksimuma çıkarıyor.

& ;

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!