İnternet sağlayıcı servisi TurkNet kullanıcıları, an itibarıyla internette bağlantı problemi yaşıyor. Bunun yanı sıra yalnızca kullanıcıların interneti değil TurkNet’in de internet sitesi ve diğer kurumsal bağlantıları da devre dışı kalmış durumda. TurkNet internet kesintisi, tüm kullanıcılar tarafından fark edilidi. Fakat sorunun kaynağı bilinmiyor.

TurkNet internet kesintisi yaşanıyor!

Türkiye genelindeki tüm TurkNet kullanıcıları, şu anda internete hiçbir şekilde erişemiyor. TurkNet’in sitesinden de herhangi bir bilgi edinemiyorlar. TurkNet sunucu bağlantıları da tamamen kopmuş durumda.

Nadir de olsa TurkNet’te internet problemi yaşanıyordu. Fakat bu durum öncekilerden biraz daha farklı gözüküyor. TurkNet’in kendi sunucularıyla olan bağlantısı da koptu. Kullanıcılar kendi TurkNet hesaplarına dahi bağlanamıyorlar.

TurkNet Twitter üzerinde ilk açıklamasını yaptı. Açıklama şu şekilde:

TurkNet Destek@TurkNetDestek

Merhabalar, şu an genel bir sorun yaşanıyor. Bu sorunu tüm birimlerimizle birlikte kontrol ediyoruz. Anlamaya ve çözmeye çalışıyoruz. Yaşamış olduğunuz bu sorun için sizlerden özür dileriz. Gelişmelerle ilgili size bilgi vereceğiz.

Güncelleme: TurkNet internet kesintisi problemi çözüldü. TurkNet kullanıcıları, internete erişebiliyor.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!