Yeni yıl demek “değişim” demek; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni hayaller demek. Yılbaşı hediyenizin de yeni yıl ruhuna uygun olmasını istiyorsanız, İLK’lerin markası reeder ile sevdiklerinizin dünyasını değiştirebilirsiniz.

Türkiye’de e-kitap pazarının önemli isimlerinden reeder, e-kitap okuyucu ve tablet bilgisayar seçenekleri ile sevdiklerinize verebileceğiniz hediyeler sunuyor.

Çok kitap okuyan ya da okuması gereken çok sayıda dökümanı sürekli yanında taşıması gereken kişilere, reeder e-kitap okuyucu hediye ederek hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen e-kitap okuyucu modeli olan reeder2; göz yormayan e-ink ekran, kablosuz internet bağlantısı, 10.000 kitap kapasitesi ve 2 haftaya varan şarj süresi ile okumayı seven birine verilebilecek en güzel hediye. Fiyatı 249 TL.

SİMKART ile 3G bağlantısı ve DDR3 hızında hafızaya sahip tablet bilgisayarı reedPAD4 ise işine, eğlenceye, sosyal ağlara, film/müzik/kitap arşivine ve sevdiklerine her an her yerde ulaşabilmek isteyen modern zamanın mobil insanı için tasarlanmış. Hızlı ve yoğun yaşayan, çok seyahat eden ya da yer değiştiren biri için ideal hediye olan reedPAD4, FHD ekran ve 8 GB dahili hafıza özellikleriyle de tablet dünyasına yeni bir standart getiriyor. Fiyatı 349 TL.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!