Samsung Galaxy Note 10 çıkış tarihi konusunda yeni iddialar ortaya atıldı.

Güney Kore basını tarafından 2019 Galaxy Note serisinin çıkışı hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre, Samsung Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10 çıkış tarihiiçin 10 Ağustos’a işaret ediliyor.

Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelinin ise 9 Ağustos tarihinde tanıtıldığını hatırlatalım. Bu bağlamda Ağustos ayı için zaten beklentimizin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Şirketin Galaxy Note akıllı telefonunun bir Pro versiyonunu da sunacak olması ise merak uyandırıyor.

Bu yılın başlarında SamsungGalaxy S10eGalaxy S10Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 5G olmak üzere 4 farklı model tanıtmıştı. Note 10’un 5G versiyonu hakkında ise şu an için herhangi bir bilgi bulunmuyor.

S10 serisi gibi Sinematik Sonsuz Ekran (Infinity-O) ile geleceğine kesin gözüyle bakılan Note 10’da kameranın ise tam ortada yer alması bekleniyor. Ek olarak, hem normal hem de Pro versiyonun daha büyük ekran ve arkada ekstra kamera ile gelmesi olası. Normal versiyonda 6.3 inç, Pro versiyonda ise 6.75 inç ekran görebiliriz. Quad HD+ (3040 x 1440) çözünürlük ve HDR 10+ desteği de detaylardan. 3.5 mm ses girişinden vazgeçilecek cihazda Bixby tuşu olması da beklenmiyor. Cihazın gücünü sunulacağı pazara göre 7 nm Qualcomm Snapdragon 845 veya 8 nm Exynos 9885 çipsetten alacağı söyleniyor.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!