Tüm dünyanın ilgiyle izlediği Game of Thones 8 sezon final bölümüyle veda etti. Merakla beklenen dizinin finali pazar akşamı yayınlandı. Ayrıca dizi ülkemizde de Amerika Birleşik Devletleri ile aynı anda izlendi. Dizinin finaline damga vuran bu kez bir su şişesi oldu.

Game of Thrones Starbucks bardağına müdahale etti!

Game of Thrones 8 sezon finaline su şişesi damga vurdu

Game of Thrones 8 sezon 4. Bölümünde bir Starbucks bardağı ile gündeme gelen dizi bu kez de su şişesinin kurbanı oldu. Dizi severlerin dikkatinden kaçmayan su şişesi birkaç dakika boyunca ekranda boy gösterdi. ABD’nin HBOkanalında yayınlanan dizinin bir sahnesinde Samwell Tarly’nin ayaklarının arkasında bir su şişesi bulunuyor. Ser Davos‘un sandalyesinin hemen arkasında da başka bir su şişesi izleyiciye göz kırpıyor.

HBO daha önceki kahve bardağı olayıyla ilgili bir açıklama yapmıştı ve bunun bir hata olduğunu açıklamıştı. Sonrasında ise dijital bir müdahale ile bardağı ortadan kaldırmayı başardı. Aynı şekilde su şişesine de müdahale edilecek mi şimdilik merakla bekleniyor.

Dizinin final yapmasının ardından diziyle ilgili birçok izleyici yorumlarını yaptı. Genel olarak Game of Thrones 8 sezon izleyici tarafından geçerli not alamamasıyla dikkat çekti. Mevcut karakterlerde yaşanan değişimlerinin dizini doğasına aykırı olduğunu düşünen izleyiciler, dizinin yeniden çekilmesiyle ilgil bir imza kampanyası bile başlattı.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!