Apple Music hizmeti ile gelen iOS 8.4 sürümü için Jailbreak aracı yayınlandı. TaiG ekibinin yayınladığı iOS 8.4 Jailbreak aracı ve nasıl Jailbreak yapılacağı haberimizde.

iOS-84-jailbreak-main

Geçtiğimiz günlerde iOS 8.3 için Jailbreak aracını yayınlayan TaiG ekibi, Apple Music hizmeti ile gelen iOS 8.4 güncellemesi için elini hızlı tutu. Apple’ın iOS’teki açıkları kapatmadığını açıklayan ekip, Jailbreak aracını güncelleyerek iOS 8.4 sürümünde de Jailbreak işlemini gerçekleştirdiklerini açıkladı.

iOS 8.4 Jailbreak İndir!

TaiG v2.2.0 sürümünde %20 ve %60‘ta takılma sorunu ortadan kalktığı gibi tüm iOS 8.4 yüklü iPhone, iPad ve iPod touch modellerine Jailbreak yapılma imkanı sunuluyor.

Jailbreak Nasıl Yapılır?

iOS 8.4 Jailbreak için Taig programını buradan indirin. iOS cihazınızdanAyarlar>iCloud>iPhone’umu Bul bölümüne girin ve bu seçeneği pasif hale getirdin. Daha sonra Ayarlar>Parola bölümünden “Parolayı Kapat” seçeneğine tıklayın.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra Taig programını açın ve iPhone veya iPad’inizi PC’ye bağlayın. Taig programında “3K Assistant” seçeneğindeki tiki kaldırın ve Start tuşuna basın.

15-06/26/jailbreak.JPG

Bu işlemleri tamamladıktan sonra iOS cihazınızda Cydia uygulaması yer alacak. Cydia uygulamasına girin ve gerekli repoları güncellemesini bekleyin.

15-06/26/jailbreak-1435315133.JPG

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!