Xiaomi Mi Band 4 artık çok daha yetenekli.

Xiaomi yeni akıllı bileklik modelinin tanıtımını yaptı. Tamamen yeni Xiaomi Mi Band 4daha iyi donanım ve geliştirilmiş özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi Band 4 Özellikleri

Yüzde 39.9 daha büyük ekrana sahip olan Mi Band 4, artık AMOLED ekran kullanıyor. Ekran çizilmelere dayanıklı 2.5D temperli cam ile korunuyor.  Ayrıca ürün, 50 metre derinlikte suya dayanıklı. Geliştirilmiş 6 yönlü yüksek hassasiyette sensör ise serbest, sırt üstü, kelebek ve karma yüzme stillerini algılayabiliyor. Ek olarak kapalı mekan veya dış mekanda koşu, egzersiz, yüzme, bisiklet kullanma ve yürüme için 6 farklı spor moduda mevcut.

NFC desteği sayesinde AliPay ve WeChat Pay gibi platformlarda kullanım da sağlanıyor. Xiao AI sesli asistan ise Xiaomi Nesnelerin İnterneti ürünlerini kontrol etmek üzere kullanılabiliyor. Bilekliği yukarı kaldırarak müzik çalmak veya randevularınızı ayarlamak da mümkün. Bunları sesli komutlarla yapabileceğinizi belirtelim.

Ürünün iki versiyonu bulunuyor. NFC sunan model 33 dolar, diğer model ise 25 dolar fiyat etiketi taşıyor. Sınırlı sayıda ve özel bant ve metal kadran detaylı Avengers Limited Edition ise 51 dolar. Satışlar ise 14 Haziran tarihinden itibaren başlayacak.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!