Galaxy Note 5 için Android Nougat güncellemesi yayınlandı! Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yayınladığı güncellemeyi nihayet Note 5 için kullanıma sundu

Samsung’un Android 7.0 Nougat güncelleme çalışmaları devam ediyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge ile başlayan güncelleme süreci, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile devam etti. Bu sabah yayınlanan güncelleme ile Galaxy Note 5 Android Nougat güncellemesi de yayınlandı!

Samsung Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi çıktı!

Samsung Galaxy Note 5 için yayınlanan Android 7.0 Nougat güncellemesi bu sabah resmi olarak OTA yoluyla dağıtıldı.

17-03/17/note-5-nougat.jpg

1.3 GB dosya boyutuna sahip olan Galaxy Note 5 Android 7.0 güncellemesi sonrasında Note 5 telefonlar, beklenen güncellemeye kavuştu. Bu güncelleme global olarak da dünyadaki tüm Note 5 modelleri arasında önceliklik olarak ülkemizde kullanıma sunuldu.

17-03/17/note-5-nougat-1.jpg

Galaxy Note 5 güncellemesi ile arayüzde önemli yenilikler karşımıza çıkıyor. Bildirim alanı ve ayarlar menüsü gibi alanlarda dikkat çeken değişiklikler arasında yer alıyor. Bu güncelleme ile Always On Display özelliğinin gelmediğini belirtmek gerekiyor.

17-03/17/note-5-android-7.jpg

Samsung’un yayınladığı bu güncelleme sonrasında 2015 yılı tepe modelleri arasında güncelleme bekleyen tek model Galaxy S6 Edge+ oldu. Bu modelin güncellemesinin de kısa bir süre içinde yayınlanması bekleniyor.

eSerdaR Hakkında

By eserdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!